E-Ticaret


İnternet kullanımındaki artışına paralel olarak çağın getirdiği birçok yeni iş modeliyle birlikte e-ticaret dünyada ve ülkemizde oldukça hızlı bir büyüme trendi yakalamıştır.

E-Ticaret, bugün tüm ticaretin merkezine geçmeye aday olan, geri dönüşü imkânsız bir yenilikler devriminin baş aktörüdür.

ODAXA® istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmanıza özel e-ticaret yazılımları yapar ya da eTicarex® paketlerinize özel tasarımları ile farklılaşmanızı sağlar.

eTicarex® e-ticaret yazılımları dünyasına açık, anlaşılır ve son derece rahat kullanılabilen paneli ile “kullanıcı dostu” bir yazılım olarak girmiştir.

Bir e-ticaret sitesinde, bir sanal mağazada olması gereken en önemli şeyler, güvenlik, işlem kolaylığı ve görselliktir. Tüm bunları bünyesinde barındıran eTicarex® ve bunların yanı sıra sunduğumuz e-ticarette danışmanlık ve destek hizmetlerimizle artık sanal mağazanızı işletmeniz çok daha kolaylaşıyor.

Siz de dünyanın en işlek caddesi olan internette bir mağazanız olsun istiyorsanız size bir iletişim formu kadar yakınız.Copyright ® 2014 | Tüm Hakları Odaxa Bilişim Teknolojileri'ne aittir.