Web Programlama


Web yazılım, çoğunlukla sunucular üzerinde (projeye göre kimi zaman lokal veritabanları üzerinde) çalışan, arayüzüne web tarayıcılar (browserlar) üzerinden ulaşılmak suretiyle kullanılan yazılım türüdür.

İş modellerinin gittikçe zaman ve mekândan bağımsızlaştığı ve esnek çalışma sistemlerinin yaygınlaştığı günümüzde web tabanlı yazılımların en büyük avantajı, firma çalışanlarınızın sisteme internet üzerinden herhangi bir yerden ulaşabilecek olmasıdır.

Kullanımı kolaylığı ve erişim kanallarının yaygınlığı sebebiyle birçok firmanın çeşitli işlemleri için yöneldiği web yazılımlara mobil cihazlardan erişimin mümkün olması da yine önemli tercih sebepleri arasındadır.

Gelişiminize online çözümler üretiyoruz!

ODAXA® Bilişim Teknolojileri, kurumsal ihtiyaçlarınıza göre butik web yazılım projeleri üretmektedir. Ekibimiz, farklı sektörlerde, farklı üretim ve hizmet alanlarında yönetmek istediğiniz işe göre sizinle birlikte çalışarak ihtiyaçlarınıza en kolay ve güvenli biçimde ulaşabilmeniz adına ekibinizden biri gibi hizmet vermektedir.

Siz yalnızca almak istediğiniz sonuca odaklanın. Odaxa® sizin için gereksinimlerinize cevap verecek web programlama çözümünü üretsin.Copyright ® 2014 | Tüm Hakları Odaxa Bilişim Teknolojileri'ne aittir.